11 czerwca 2016

Rezydencja pod Warszawą

Opis nieruchomości

Własny kawałek raju…
Zaledwie 25 km od Warszawy, w miejscowości Moczydłów, w otoczeniu zieleni, na dużej przestrzeni znajduję się niezwykła posiadłość. Usytuowana na granicy obszaru Natura 2000 ( program ochrony siedlisk przyrody i gatunków) jest perłą wśród podwarszawskich rezydencji. Spójność stylu architektonicznego osiągnięto dzięki proporcjom, kolorystyce oraz odpowiednio dobranym materiałom wykończeniowym. Ekskluzywny charakter wynika z harmonijnie połączonej tradycji i nowoczesności. Dom otoczony jest 2,5 hektarowym ogrodem zawierającym wszystkie elementy dobrze zaprojektowanych terenów zielonych i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających. Jest to wynikiem działań właścicieli nieruchomości, którzy od początku wszystko wnikliwie projektowali z myślą o sobie, a nie budowaniu na sprzedaż. Ogród wypełnia las, sad- pełen różnorodnych drzew , wypielęgnowany warzywniak, urokliwy drewniany dom letniskowy/ gościnny, zaś sercem jego jest staw o powierzchni około 1000m2 i przylegająca do niego majestatyczna wierzba. Ogród pełen przytulnych zakątków i malowniczych kompozycji roślinnych o niespotykanych barwach i zapachach stanowi o luksusie tego miejsca. Całość nadaje inwestycji niespotykany charakter.

Każdy zna uczucie gdy zapiera nam dech w piersiach. Tak właśnie dzieje się po przekroczeniu progu tej rezydencji gdy otwiera się przed nami ogromne okno otwierające widok na 400 metrowy długi pas ogrodu i niczym nieograniczoną zieleń Parku Krajobrazowego. Każdy detal, konsekwencja stylu, dobór kolorów sprawia wrażenie, jakby dom został zaprojektowany przez najlepszych architektów. W rzeczywistości wystawny charakter połączony z klimatycznym wnętrzem stworzyła właścicielka. Dom jest przykładem połączenia wyrafinowanego stylu i domowej atmosfery, może być miejscem reprezentacyjnych spotkań i kameralnym azylem. Takie domy to dziś rzadkość.
Powierzchnia domu wynosi 525 m2 zaś użytkowa 377m2. Dobrze przemyślano rozkład pomieszczeń- od gościnnych, bardzo reprezentacyjnych na parterze, pokojem dziennym, z kuchnią jadalnią, spiżarnią, gabinetem, łazienką i niezależnym pokojem z łazienką; po prywatną część na pierwszym piętrze z biblioteką, hallem, 4 sypialniami z łazienką, z czego jedna ma własny taras, łazienkę i garderobę.
Przy domu znajduje się garaż na trzy samochody a ponad nim powierzchnia użytkowa 85m2.

Oferta może być szczególnie interesująca dla miłośników golfa bowiem rezydencja leży w bliskim sąsiedztwie rozpoczętej inwestycji klubu golfowego.

 

  • DETAILS
  • EQUIPMENT
  • Make:
  • Model:

LOAN CALCULATOR

Kup lub zarezerwuj

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem nieruchomości, wypełnij poniższe dane a my skontaktujemy się z Tobą